8 лютого 2024 р.

єВідновлення: компенсація за пошкоджене житло ще 23 чернігівцям

У рамках державної програми «єВідновлення» компенсацію за пошкоджені об’єкти нерухомості отримають ще 23 чернігівця. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради шостого лютого затвердив рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.

На засіданні цієї комісії 25 січня загалом прийняли 34 рішення, з них:

• 23 рішення про надання компенсації на загальну суму 1 839 196,56 грн;
  • сім про відмову (чотири заяви об’єкт повністю відновлено заявником; одна на підставі повідомлення про відкликання заяви; дві у зв’язку з неусуненням обставин, що стали причиною для зупинення, протягом встановленого терміну);
  • два про поновлення розгляду заяв;
  • два про зупинення розгляду заяв.

Відповідне рішення виконкому буде внесене комісією до Реєстру пошкодженого та знищеного майна протягом трьох робочих днів із дня його прийняття.

Пресслужба Чернігівської міської ради