8 лютого 2024 р.

Виконком погодив виплати для сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради шостого лютого погодив надання одноразової матеріальної допомоги 19 особам, як членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат — 923 тис. грн.

За 2023 рік таку матеріальну допомогу отримали 251 особа на загальну суму понад 14,007 млн грн.

Відповідно до цього ж рішення виконкому двом особам буде надана разова компенсація за виготовлення та встановлення надмогильного пам'ятника на загальну суму 40 тис. грн.

За минулий рік компенсацію отримали 26 осіб на загальну суму 519,5 тис. грн.

Нагадаємо, Програма надання одноразової матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України на 2024-2025 роки затверджена рішенням Чернігівської міської ради від 31 липня 2023 року № 33/VIII-4.

Пресслужба Чернігівської міської ради