Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
30 січня 2024 р.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 23 чернігівця, за знищене – троє містян


Фото № 1
Фото № 2

У рамках державної програми «єВідновлення» компенсацію за пошкоджені об’єкти нерухомості отримають ще 23 чернігівця, за знищене житло — три мешканця.

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 30 січня, затвердив рішення двох комісій, де розглядаються звернення чернігівців, у яких пошкоджене чи знищене житло, щодо надання такої компенсації.

Комісія з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України, 18 січня прийняла 23 рішення про надання компенсації. Загальна сума виплат  — 1 726 061,89 грн.

Відповідне рішення виконкому буде внесене комісією до Реєстру пошкодженого та знищеного майна протягом трьох робочих днів із дня його прийняття.

На засіданні комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України, 25 січня прийняли 16 рішень, з них:

  • три про надання компенсації на загальну суму 2 373 846,60 грн;
  • 13  про відмову (на підставі заяв заявників).

Це рішення виконкому буде внесене комісією до Реєстру пошкодженого та знищеного майна протягом п’яти робочих днів із дня його прийняття.

Пресслужба Чернігівської міської ради

 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!