26 січня 2024 р.

З понеділка рух автотранспорту за адресою вул.Реміснича, 42 буде обмежено

З 29 cічня до 9 лютого у Чернігові по вул. Ремісничій, 42 буде перекрито рух автотранспорту. Там необхідно виконати аварійно-ремонтні роботи на тепловій мережі.

Відповідний дозвіл КП «Теплокомуненерго» надав виконавчий комітет Чернігівської міської ради 26 січня.

За вказаною адресою стався порив тепломереж. Для ліквідації аварійної ситуації і відновлення асфальтного покриття необхідно здійснити перекриття руху. Постачання тепла до осель чернігівців не припинятиметься  пояснив заступник директора КП «ТКЕ» Павло Руденок.

На зазначеній ділянці дороги «ТКЕ» встановить дорожні знаки згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою в управлінні патрульної поліції, яке наглядатиме за організацією руху транспорту та пішоходів

Пресслужба Чернігівської міської ради