Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
25 січня 2024 р.

На базі міської лікарні №3 відкрили модульну лікарню. Проєкт, вартістю 60 млн грн, профінансований урядом Німеччини та ЄС

+11
+8

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12
Фото № 13
Фото № 14

Завершений проєкт презентували 25 січня. Консультаційно-діагностичне відділення модульного типу розраховане на надання послуг 200 пацієнтам та пацієнткам щодня. Будівництво та оснащення повністю профінансоване ЄС та урядом Німеччини в рамках «EU4ResilientRegions – Спеціальної програми підтримки України». Вони спрямували на проєкт 60 млн грн. Реалізацію забезпечило Німецьке товариство міжнародного співробітництва (GIZ).

 

— У листопаді 2022 року ми підписали Меморандум. Партнери займалися всім самостійно від будівництва до закупівлі обладнання, а нам передають вже готовий для експлуатації об'єкт, — пояснив під час огляду лікарні в.о. міського голови Олександр Ломако. 

 

 

 

Модульна лікарня площею 600 м2 повністю автономна  оснащена сонячними батареями та генератором.  Підключена до систем водопостачання та водовідведення. 

 

— Після бойових дій, виникла потреба для лікарні і містян, щоб було автономне приміщення. Це приміщення повністю таким є. Воно забезпечується електроживленням від сонячних панелей на 70 кВТ. Також окремо стоїть дизельний генератор, пояснив гендиректор міської лікарні №3 Віктор Янголь. 

 

 

 

Усі кабінети укомплектовані сучасним медичним обладнанням та меблями, а також є своя лабораторія. У лікарні надаватимуться послуги функціональної діагностики (ЕКГ, ЕЕГ, ультразвукове дослідження тощо) і працюватиме  терапевт, лор, офтальмолог, гінеколог, хірург та інші спеціалісти. 

— Для обстеження пацієнтів тут також є те, що раніше було в приватних клініках — електроміографія, енцефалографія,  аудіометрія, — зазначив Янголь

Уряд Німеччини та ЄС профінансували будівництво шести таких лікарень в Україні в рамках проєкту EU4ResilientRegions. В цьому переліку і Чернігів. 

— Важливість цього проєкту для міста та медичної сфери Чернігова, які відновлюються після бойових дій, складно переоцінити. Дякую партнерам за реалізацію! За можливість надавати медичні послуги в комфортних умовах, особливо під час війни і викликів, тих же блекаутів, які зберігаються, — говорить Олександр Ломако. Цей модульний блок підсилить можливості міської лікарні №3 розширивши спектр послуг медзакладу із використанням сучасного обладнання. 

Пресслужба Чернігівської міської ради 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!