25 січня 2024 р.

єВідновлення: компенсацію за пошкоджене житло отримають ще 26 чернігівців

У Чернігові у рамках державної програми «єВідновлення» станом на 18 січня загалом вже прийнято 639 рішень про надання компенсації. 23 січня виконавчий комітет Чернігівської міської ради затвердив чергові рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.

На засіданні профільної комісії, що відбулось 11 січня, прийняли 49 рішень, з них:

• 26 про надання компенсації на загальну суму 1 504 468,69 грн;
  • 13 про відмову (три заяви - об’єкт повністю відновлено заявником; одна – заявник не є власником об’єкту; одна  – у зв’язку з відсутністю згоди співвласника; три - на підставі повідомлення заявника про відкликання заяви; п’ять – у зв’язку з неусуненням обставин, що стали причиною для зупинення, протягом встановленого терміну);
  • дев’ять про поновлення розгляду заяви;
  • одне про зупинення розгляду заяви.

Відповідне рішення виконкому буде внесене комісією до Реєстру пошкодженого та знищеного майна протягом трьох робочих днів із дня його прийняття.

Пресслужба Чернігівської міської ради