Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
22 січня 2024 р.

Мешканці Чернігова, які постраждали внаслідок війни, можуть отримати насіння овочів до посівної 2024 року


Фото № 1

В межах проекту «Згуртовані громади», який реалізує Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) за підтримки Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО), розпочинається робота над забезпеченням домогосподарств, що постраждали внаслідок війни, насінням овочів до посівної 2024 року. Розподіл і доставку насіння забезпечує ВАГ.

Про це повідомляє Департамент соціальної політики Чернігівської міської ради.

Насіння можуть отримати домогосподарства (громадяни), які постраждали від війни, внутрішньо переміщені особи, сім’ї військовослужбовців, жителі деокупованих та прифронтових територій, де є можливим обробіток земельних ділянок. Фермерам, для комерційних цілей, насіння видаватись не буде.

Визначення потреб мешканців міста Чернігова, які постраждали внаслідок війни, у насіннєвому матеріалі та площ посіву буде проводитись до 1 лютого 2024 року шляхом включення бажаючих осіб до списків отримувачів, що не означає автоматичного надання насіння.

Особам, які постраждали від війни (внутрішньо переміщені особи, сім’ї військовослужбовців) та бажають отримати насіння, необхідно звернутись до:

1. Департаменту соціальної політики Чернігівської міської ради за адресою: м. Чернігів, вул. Івана Мазепи, 19, т. (0462)67-08-09.

2. Чернігівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за адресами:

  • вул. Текстильників, 25, т.(0462) 66-24-65;
  • просп. Левка Лук’яненка, 18, т.(0462) 67-15-67.

 

Пресслужба Чернігівської міської ради за повідомленням Департаменту соцполітики

 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!