Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
22 січня 2024 р.

У День Соборності зведений хор зі 105 вокалістів виконав Молитву за Україну і встановив рекорд Чернігова

+9
+6

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12

Сьогодні, 22 січня, в День Соборності та 105-ї річниці проголошення незалежності Української Народної Республіки, в Катерининській церкві зведений хор зі 105 вихованців і викладачів міських музичних шкіл, виконавців обласної філармонії та Військово-музичного центру сухопутних військ ЗСУ виконали Молитву за Україну. І встановили рекорд Чернігова. 

Перед встановленням рекорду в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако зазначив, що 105-річниця проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західноукраїнської Народної Республіки (ЗУНР) – один із найважливіших кроків українського державотворення.

– Україна багато років була розділена між різними державами та імперіями. При першій політичній нагоді українці проголосили Акт Соборності України. Це стало можливим завдяки нашій стійкості, нашому бажанню і спільним цінностям – жити в єдиній державі. Попри всі складнощі, коли імперії хотіли знищити українство, ми змогли зберегти ідентичність, культуру, традиції, мову. Пронести це через століття і об’єднати в одній державі. 105 років минуло, але боротьба триває. На жаль, московська імперія мету не змінила і хоче знищити українство. Тільки нашою єдністю ми можемо цьому протистояти.

Соборність – це не тільки єдність кордонів, а єдність українців всередині держави, єдність у нашому прагненні жити спільними цінностями демократії та свободи. Це ми зможемо досягти, якщо воювати будемо не з місцевим самоврядуванням, журналістами, бізнесом  а з ворогом. Запорука єдності, соборності та державності – підтримка Збройних Сил України наших воїнів, завдяки яким ми сьогодні можемо говорити про Соборність та завтрашній день, жити в Чернігові під українським прапором. Тримаймо міцно наш синьо-жовтий ланцюг єдності, щоб обов’язково доєднати всі села та міста Запорізької та Херсонської областей, українського Донбасу та нашого Криму, які зараз окуповані!закликав Олександр Ломако.

 

 

Фоторепортаж

Пресслужба Чернігівської міської ради

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!