Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
19 січня 2024 р.

У чернігівській школі № 35 облаштували сучасний простір

+13
+10

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12
Фото № 13
Фото № 14
Фото № 15
Фото № 16

Сучасний простір для педагогів і учнів, відремонтований і оснащений меблями та технікою, відкрили  19 січня у чернігівській школі № 35. Це проєкт гуманітарного реагування «KOLO Clubs 2.0», впроваджений громадською організацією «Розвиток громадянських компетентностей в Україні» (ГО «DOCCU») за фінансової підтримки міжнародної неурядової організації Finn Church Aid (FCA) у 2023 році.

Подяку від Чернігівської міської ради за вагомий внесок у розвиток освітянської галузі, підтримку місцевих ініціатив, продуктивну співпрацю у реалізації даного проєкту зі створення сучасного освітнього простору, як майданчика психологічної безпеки та подолання освітніх втрат, представникам цих організацій вручила заступниця міського голови Вікторія Пекур.

 

Дуже приємно, коли в наших освітянських закладах з'являються подібні сучасні простори. Реалізація таких чудових проєктів допомагає у цих складних умовах об’єднатися дітям, вчителям та директорам. Освіта за останні роки дуже багато пережила і саме така підтримка дає поштовх до розвитку. Сподіваюсь, що у нас буде ще багато кроків такої плідної співпраці, підкреслила Вікторія Пекур.  

 

 

Начальник управління освіти міської ради Василь Білогура наголосив, що це один із позитивних прикладів плідної співпраці з партнерами, які варто продовжувати впроваджувати.

 

Цей проєкт містить дві важливі складові: робота з дітьми, безпосередньо подолання освітніх втрат, і проведення більш якісних занять з дітьми, а також робота з вчителями створення просторів, які на сьогодні вже реалізовані, і де проводяться заняття щодо комп’ютерної грамотності, психосоціальної підтримки, реагування на надзвичайні ситуації тощо. Зокрема, у безпекових тренінгах взяли участь близько 600 вчителів. Це говорить про те, що у освітян є запит бути сучасними та обізнаними, адже вони розуміють важливість цього питання, зазначив Василь Білогура.

 

 

Фоторепортаж

Пресслужба Чернігівської міської ради   

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!