Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
17 січня 2024 р.

Чернігів ще більше допомагатиме армії. Розширено можливості Програми шефської підтримки військових частин


Фото № 1
Фото № 2

Відповідні зміни до Програми шефської допомоги військовим частинам ЗСУ, Нацгвардії, Державної спецслужби транспорту та Держприкордонслужби на 2023-2024 внесені рішенням виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 17 січня. Завдяки ним місто зможе допомагати військовим, в тому числі, і 1-шій окремій танковій Сіверській бригаді, яка захистила у 2022 році Чернігів, а зараз обороняє Україну на південному та східному напрямках. 

 

— Ми цю Програму приймали до повномасштабного вторгення. Зараз багато військових частин, які, або були дислоковані у Чернігові, або виконували бойові завдання на території Чернігова, зараз знаходяться  в інших гарячих точках, але потребують підтримки громади і бюджету міста, у вигляді, наприклад, зброї чи транспорту. Тому, щоб ми мали юридичну змогу допомагати їм, зокрема, 1-шій  танковій, вносимо зміни до Програми,— пояснив в.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако. 

 

Внесені зміни дозволять найближчим часом оголосити тендер на закупівлю систем електронної протидії БПЛА, запит на придбання яких надійшов від командира 1-шої танкової, зазначив під час засідання Олександр Ломако. Орієнтовно, вартість понад 10 таких систем, коштуватиме 6 млн грн. 

— Усі запити від військових частин, які будуть надходити, в межах можливостей бюджету, ми будемо закуповувати і передавати, — додав в.о. міського голови Чернігова. 

Також рішенням виконкому передано пилораму одній із військових частин, яку придбав за їх запитом  КП «Зеленбуд». 

Пресслужба Чернігівської міської ради

Головне фото зі сторінки у Facebook 1-шої окремої танкової Сіверської бригади 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!