Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
16 січня 2024 р.

50 тисяч євро від міста-побратима на обладнання для предметних кабінетів у ліцеях


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3

Чернігів отримав ці кошти від німецького Меммінгена. Заздалегідь визначено, що допомогу спрямують на придбання обладнання для предметних кабінетів, повідомив під час загальноміської наради 16 січня в.о. міського голови Олександр Ломако і подякував партнерам за цю підтримку. 

Начальник управління освіти Василь Білогура більш детально пояснив про облаштування предметних кабінетів. 

 

— 50 тис. євро піде на закупівлю обладнання для предметних кабінетів у ліцеях. Також у бюджеті (міському ред.) на цей рік затверджено 12 млн грн якраз на поліпшення обладнання предметних кабінетів. 

Прохання, якщо буде можливість, розглянути питання хоч якогось косметичного ремонту в цих кабінетах. Тому що встановлення нового обладнання плюс ремонт, як показує практика, зовсім по-іншому мотивують дітей до навчання, робить їх перебування там більш комфортним, пояснив Білогура. 

Продовжується також співпраця з Латвією. Наприкінці минулого року дитячі садки міста отримали ігрові майданчики та меблі, а зараз за підтримки цієї країни стартують ремонтні роботи у дитячому садку №19, розповів начальник управління освіти і додав. 

—  У рамках співпраці з UNICEF у п'яти садочках розпочато роботи з поліпшення стану укриттів. Це впливає на деякі організаційні моменти у роботі дитсадків. Керівництво ДНЗ провело роботу з батьками, якщо у них буде бажання на час, поки будуть проводитися ці роботи, перейти в інший ДНЗ — ми готові надати необхідну допомогу. 

Зараз у дитячих садках міста вільними залишаються близько однієї тисячі місць. 

Преслужба Чернігівської міської ради 

Головне фото зі сторінки у Facebook начальника управління освіти ЧМР Василя Білогури

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!