Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
17 січня 2024 р.

єВідновлення: за пошкоджене житло компенсацію отримають ще 45 чернігівців, за знищене – п’ятеро містян


Фото № 1

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради  16 січня затвердив рішення двох комісій, де розглядаються звернення чернігівців, у яких пошкоджене чи знищене житло, щодо надання компенсації у рамках державної програми «єВідновлення».

Комісія з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України, 4 січня прийняла 59 рішень, з них:

  • 45  про надання компенсації на загальну суму 2 702 671,42 грн;
  • 11 про відмову (шість заяв об’єкт повністю відновлено заявником; одна   заявник не є власником об’єкту; одна на підставі повідомлення заявника про відкликання заяви; дві у зв’язку з неусуненням обставин, що стали причиною для зупинення, протягом встановленого терміну; одна виявлено факт недостовірності даних зазначених у заяві);
  • три  про поновлення розгляду заяви.

Відповідне рішення виконкому буде внесене комісією до Реєстру пошкодженого та знищеного майна протягом трьох робочих днів із дня його прийняття.

Загалом станом на 11 січня прийнято рішень про надання компенсації 616, про відмову — 180. Загальна сума нарахувань за державною програмою «єВідновлення» понад 43 млн грн.

На засіданні комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України, 11 січня прийняли 14 рішень, з них:

  • п’ять про надання компенсації на загальну суму 15 624 111,00 грн;
  • дев’ять про відмову (на підставі заяв заявників).

Відповідне рішення виконкому буде внесене комісією до Реєстру пошкодженого та знищеного майна протягом п’яти робочих днів із дня його прийняття.

Пресслужба Чернігівської міської ради

 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!