Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
13 січня 2024 р.

У Чернігові на місці падіння уламків ракети триває ліквідація наслідків


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3

Сьогодні, 13 січня 2024 року, російські військові атакували Україну повітряними засобами ураження. Уламками ворожої ракети завдано руйнувань у секторі приватної житлової забудови Чернігова. На щастя, обійшлося без постраждалих. На місці події працюють екстрені служби, а також комунальні, які встановлюють об'єми пошкоджень та допомагають ліквідовувати наслідки. 

Станом на 12:00, за повідомленням в.о. міського голови Олександра Ломако, відомо про пошкодження 15 будинків приватного сектору, багатоквартирного будинку та трьох магазинів. 

— Вже завезли OSB плити, аби закрити вікна (плівка за таких морозів не захистить помешкання від холоду). Міжнародні партнери, які адресно допомагали постраждалим після ракетного удару 19 серпня, допоможуть із відновленням вікон і власникам помешкань, постраждалих сьогодні. Зрозуміло, що це займе певний час, — повідомляє Олександр Ломако. 

Також, попередньо, пошкоджено 14 квартир багатоквартирного будинку, переважно там несуттєво побиті балконні рами, та трьох магазинів.

— Дякую за злагоджену роботу всім службам, які ліквідовують наслідки атаки і зараз працюють на місці, — зазначає в.о. міського голови. 

Триває ліквідація наслідків. 

Пресслужба Чернігівської міської ради

Світлини ГУНП в Чернігівській області

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!