Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
29 грудня 2023 р.

«Головне, що мотивувало мене і, впевнений, усіх, подвиг наших воїнів і підтримка людей», — Олександр Ломако про роботу у 2023 році

+7
+4

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10

У міській раді Чернігова підсумували 2023-й  виклики, які довелося долати, прийняття важливих рішень, досягнення результатів у питаннях відбудови міста, співпраці з партнерами. В.о. міського голови Олександр Ломако зібрав представників та представниць управлінь та комунальних підприємств міської ради 29 грудня аби, в тому числі, подякувати за роботу. 

— Те, що ми були разом, трималися разом, продемонстрували велику єдність та силу — говорить багато про що: про те, що стали сильнішими, що вистояли, не зламалися. На нас з гордістю дивилась вся Україна, ми стали уособленням боротьби за місцеве самоврядування, за демократію та її збереження. 

Чернігів цього року отримав Прапор Честі від ПАРЄ, як свідчення вагомого внеску в збереження демократії, боротьбу за цінності і доказ того, що Чернігів — європейське місто. 

Ми вистояли. Головне, що мотивувало мене і, впевнений, усіх вас, подвиг наших воїнів і підтримка наших людей. 

У наступному році хочу всім побажати, в першу чергу, добра, злагоди, міцного здоров'я. Щоб поверталися наші захисники і захисниці з Перемогою. А ми, як велика родина, разом будемо їх зустрічати, — сказав, підсумовуючи 2023-й рік Олександр Ломако. 

Пресслужба Чернігівської міської ради 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!