Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
24 грудня 2023 р.

Вифлеємський вогонь миру вже в Чернігові: пластуни принесли благодатний вогонь до міської ради

+12
+9

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12
Фото № 13
Фото № 14
Фото № 15

Напередодні Різдва, 22 грудня, до Чернігівської міської ради завітали вихованці музичної школи №2 ім. Євгена Богословського разом із учасниками «Різдвяної капели», аби заколядувати, а також члени національної скаутської організації України «Пласт», які передали в.о. міському голови Чернігова Вифлеємський вогонь миру. 

Вихованці музичної школи співали автентичні колядки Чернігівського регіону. Після чого пластуни передали громаді Чернігова Вифлеємський вогонь миру. Приймав його в.о. міського голови Олександр Ломако. 

— Найбільше про що мріють і загадують бажання мільйони українців — справедливий мир на умовах нашої Перемоги. Тому ми в переддень Різдва та Нового року робимо все від себе залежне, аби підтримати наших воїнів. Головна наша мрія і ціль, щоб вони якомога швидше поверталися додому до своїх родин та дітей. Живі, здорові та з Перемогою! Тому дякую вам за ці позитивні емоції та слова про світлих людей, — подякував учасникам різдвяного вертепу та пластунам Олександр Ломако, після чого дітям вручили солодкі подарунки. 

Передача Вифлеємського вогню — міжнародна щорічна скаутська акція до відзначення Різдва Христового. Ідея акції полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Австрійські скаути беруть цей вогонь миру з Вифлеєму, літаком доставляють до Відня, а звідти — передають іншим скаутським осередкам.

Фоторепортаж

Сюжет телеканалу  «Дитинець»  

Пресслужба Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!