Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
6 грудня 2023 р.

Рига передала Чернігову десять автобусів

+11
+8

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12
Фото № 13
Фото № 14

Латвійська Республіка продовжує всебічно підтримувати Україну й безпосередньо Чернігів та його мешканців. Сьогодні, 6 грудня, латвійська делегація завітала до нашого міста з метою передачі десяти  пасажирських автобусів Solaris Urbino 12, що були у використанні. Передали також іншу гуманітарну допомогу, зібрану латвійцями.

За призначенням автобуси використовуватиме КП «Чернігівське тролейбусне управління», надаючи послуги з громадських перевезень.

У складі делегації Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Ілгварс Клява, заступник голови Ризької міської ради Едвардс Ратнієкс, депутат Ризької міської ради Ієва Бранте та інші представники. Зустріч із керівництвом міста та області відбувалась на Красній площі.

 

Рига була і завжди буде з Україною.  Цього разу ми надаємо десять автобусів. Сподіваємось, що вони допоможуть вам довозити дітей до школи або перевозити жителів Чернігова. Під час тижня патріотів жителі Риги зібрали гуманітарну допомогу, щоб наповнити ці автобуси. Ми дуже раді вам допомогти. Ви дуже теплі люди, і саме тому вас підтримує весь світ. Ми сподіваємось, що ви відбудуєте своє місто дуже скоро, і у вас буде на це можливість, — сказав під час передачі автобусів  заступник голови Ризької міської ради Едвардс Ратнієкс.

 

В. о. Чернігівського міського голови Олександр Ломако під час свого виступу, перш за все, привітав усіх військовослужбовців із Днем Збройних Сил України та подякував за те, що, завдяки нашим захисникам та захисницям така зустріч є можливою. Адже сьогодні ЗСУ гарант безпеки не тільки в Україні, а й у всій Європі.

Також очільник міста подякував міжнародним партнерам за надання підтримки у складний час і вручив пану Ілгварсу Кляві та пану Едвардсу Ратнієксу Подяки Чернігівського міського голови.

 

Хочу подякувати нашим друзям із Латвії, зокрема усій громаді міста Рига, за їхнє велике серце, за неодноразову допомогу нашому місту. Те, як народ Латвії відгукнувся на нашу біду і дуже щиро нам допомагає для нас дуже важливо. Така підтримка демонструє громаді міста-Героя, що ми не одні в цій боротьбі зі злом. Нас підтримує увесь цивілізований світ. Підтримує не тільки фінансово, зброєю, політично, а й морально. Це дуже багато для усіх чернігівців значить. Ми ніколи не забудемо цю підтримку, тому що вона оцінюється великою дружбою, підкреслив в. о. міського голови Чернігова.

 

Олександр Ломако також нагадав про нещодавній візит Президента Латвії Едгарса Рінкевичса до Чернігова, який приїжджав подивитися на встановлення 12 модульних будинків по вул. Володимира Дрозда для внутрішньо переміщених осіб, виготовлення яких профінансовано коштом латвійського бюджету.

 

Чернігів і Чернігівщина це одне з тих місць, куди Латвія направляє дуже потужну допомогу. Ми намагаємось привозити у складі делегації не тільки політиків та активістів, а також благодійників, щоб вони на власні очі могли побачити й визначитись чи зможуть допомогти. Ми будемо продовжувати робити все, що в наших силах, говорить Надзвичайний та Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні Ілгварс Клява.

 

 

До цієї зустрічі доєднався також мер латвійського міста-побратима Чернігова Огре Егілс Хелманіс, який також перебуває сьогодні у Чернігові з метою передачі чотирьох автомобілів для військовослужбовців Збройних Сил України.

 

Пресслужба Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!