28 листопада 2023 р.

Рух автотранспорту по вул. Любецькій відкритий

Як і планувалося, з 27 листопада відкрився рух автотранспорту по вул. Любецькій, де на ділянці від Івана Мазепи до В'ячеслава Чорновола та від В'ячеслава Чорновола до Ріпкинської виконувалися роботи з реконструкції водопроводу. Про це повідомив заступник начальника управління житлово-комунального господарства Євгеній Дейнеко на сьогоднішній щотижневій розширеній нараді в міській раді.

З 28 листопада громадський транспорт, а саме: автобусні маршрути № 25/25А та № 26 повернулися на свої звичні маршрути. Переглянути схему маршрутів та відстежити рух автобусів у режимі реального часу можна, скориставшись мобільним застосунком DozoR City або сайтом.

Перекриття руху на ділянці від вулиці Ріпкинської до Широкої триватиме до 15 грудня. Тоді ж і буде відновлено рух тролейбусного маршруту №8 через вул. Любецьку.

Пресслужба Чернігівської міської ради