23 листопада 2023 р.

У Чернігові автобуси працюють без кондукторів

Оплата за проїзд готівковими коштами здійснюється при вході в автобус через передні двері. Про це пасажирам нагадує, управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку Чернігівської міської ради.

Водночас продовжується підключення стаціонарних валідаторів для оплати проїзду банківськими та транспортними картками, а також пристроями з технологією NFC.

Важливо, що в автобусах вже відсутні кондуктори, які пересувалися салоном та збирали готівку.  В деяких машинах є помічники водія, які допомагають водію в роботі з валідатором та видають квитки. До обов'язків помічників водія не входить підходити до пасажирів та продавати квитки. Тому відповідальність щодо оплати проїзду лежить саме на пасажирах.

Тож профільне управління просить пасажирів бути свідомими та сумлінно сплачувати за проїзд.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Пресслужба Чернігівської міської ради за повідомленням управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку