23 листопада 2023 р.

Перейменування вулиць Чернігова. Долучайтесь до опитування!

Робоча група з перейменування вулиць Чернігова, яка створена у квітні 2022 року на базі управління культури та туризму Чернігівської міської ради, продовжує свою роботу. Головна мета її роботи аналіз назв вулиць, обов’язкових до перейменування.

Так, на виконання чинного законодавства України щодо очищення топонімічного простору від імперських російських маркерів, робочою групою напрацьовані чергові пропозиції щодо присвоєння нових топонімічних назв нашого міста.

Усіх чернігівців запрошують взяти участь в опитуванні та висловити свою думку стосовно перейменування 18 вулиць та провулків.

Зробити це можна, заповнивши ґуґл-форму опитування тут.

Нагадаємо, загалом до перейменування робочою групою було визначено близько 150 вулиць та провулків Чернігова. Враховуючи те, що це досить масштабна робота, прийняте рішення поетапності даного процесу. І наразі, починаючи з 24 лютого 2022 року, у нашому місті вже перейменовані 77 вулиць та провулків, назви яких були пов'язані з російським символічним світом.

Пресслужба Чернігівської міської ради за повідомленням управління культури та туризму

Головне фото Суспільне Новини