20 листопада 2023 р.

До уваги членів Чернігівської міської благодійної організації «Міська лікарняна каса»

Чернігівська міська благодійна організація «Міська лікарняна каса» повідомляє про зміни до рішення Правління МЛК від 30.06.2023 року.

У зв’язку з неоднозначністю ситуації, що склалась навколо підвищення благодійного внеску, рекомендовано надавати компенсацію членам МЛК на лікування в двох варіантах:

1. При благодійному внеску 50 грн в місяць загальнорічна сума на лікування членів МЛК складатиме – 2000 грн, для дітей – 700 грн.

Амбулаторне лікування і в денних стаціонарах складатиме – 1300 грн. Флюорографічне та рентгенологічне обстеження проводитиметься безоплатно.

2. При благодійному внеску 30 грн в місяць загальнорічна сума на лікування членів МЛК складатиме – 1300 грн, для дітей – 700 грн.

Амбулаторне лікування і в денних стаціонарах складатиме – 1000 грн. Флюорографічне та рентгенологічне обстеження проводитиметься безоплатно.

Довідка за телефоном (04622) 3-17-78.

За повідомленням дирекції ЧМБО «Міська лікарняна каса»