Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
14 листопада 2023 р.

Чернігівська міська рада нас постійно підтримує, — командир 119-ї окремої бригади ТРО Олексій Висоцький


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3

— Підтримку громади ми отримуємо з моменту повномасштабного вторгення рф на територію України. Чернігівська міська рада постійно нас підтримувала. На останній сесії було прийнято рішення про виділення п'яти мільйонів гривень 119-й бригаді ТРО. Ці кошти будуть витрачені на дрони та тепловізори. 

 

 

Так про співпрацю та взаємодію між військовими та Чернігівською міською радою говорить командир 119-ї окремої бригади ТРО Олексій Висоцький.

На останній сесії Чернігівради депутати та депутатки погодили для його бригади виділення п'яти мільйонів гривень. За ці кошти військові придбають, в тому числі, дрони. Підтримка громадою своїх захисників та захисниць, безперервний активний процес, починаючи з 24 лютого. 

 

За півтора роки повномасштабної російсько-української війни з бюджету Чернігівської міської територіальної громади на підтримку Збройних Сил України вже спрямовано майже 270 млн грн. Ці кошти були спрямовані на вирішення різних питань для зміцнення української армії, яка захищає Україну на північному напрямку. У цю суму включено, наприклад, пряму фінансову допомогу військовим частинам, придбання спецодягу, техніки та обладнання, облаштування лінії захисту міста, підтримку родин загиблих воїнів тощо. 

При формуванні головного фінансового документа міста на 2024-й статті витрат, пов'язані із підтримкою військових, стали пріоритетними. У бюджеті наступного року, проєкт якого представлений під час останнього засідання виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьомого листопада, видатки на цей напрямок сумарно складають майже 500 млн грн.

Як планується розподілити ці кошти дивіться в інфографіці. 

 

Пресслужба Чернігівської міської ради 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!