Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
19 жовтня 2023 р.

Студенти та студентки НУ «Чернігівська політехніка» познайомились з роботою Чернігівської міської ради

+3

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6

Як працюють органи місцевого самоврядування під час повномасштабної російсько-української війни. Сьогодні 20 студентів та студенток Національного університету «Чернігівська політехніка» відвідали Чернігівську міську раду. Для них провели екскурсію будівлею муніципалітету, розповіли про особливості робочих процесів. Також молодь поспілкувалася з в.о. міського голови Олександром Ломако. 

Олександр Ломако розповів про роботу органів місцевого самоврядування під час активних бойових дій і про те, як вирішувалися питання життєдіяльності міста у період облоги. А також, наскільки є важливою робота з налагодження зв'язків між Черніговом та європейськими містами, міжнародними організаціями тощо. Такі партнери долучаються до відбудови міста вже сьогодні і важливо, що вони зацікавлені не просто допомогти з ремонтом, а відбудувати краще, ніж було, а також готові у майбутньому брати участь у більш масштабних проєктах із модернізації міського простору. 

У сесійній залі Олександр Ломако звернув увагу молоді на Прапор, отриманий Черніговом під час війни, від Ради Європи. 

Поруч із Державним Прапором України та Прапором Чернігова, ви можете побачити Прапор Честі – це одна із найвищих нагород Ради Європи, яку Чернігів отримав після того, як місто вистояло, відігнало ворога і не пустило його далі. Це відзнака за те, що ми беремо активну участь у співпраці з іншими європейськими містами. Це нагорода нашому місту за стійкість, за те, що Чернігів відстояв спільні з Європою принципи демократії та важливості місцевого самоврядування, і показав, як треба себе захищати від агресора, — зауважив в.о. міського голови. 

Зустріч організована ГО «Агенція міських ініціатив» у рамках проєкту «Молодь у місцевому самоврядуванні».

Пресслужба Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!