Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
6 жовтня 2023 р.

У Чернігові демонтують 16 тимчасових об’єктів, що встановлені без дозволів

+13
+10

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12
Фото № 13
Фото № 14
Фото № 15
Фото № 16

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради п’ятого жовтня надав дозвіл на демонтаж 16 тимчасових об’єктів на території міста. Серед них: банерна розтяжка, вивіски, рекламні та металеві конструкції. Ці об’єкти, встановлені без відповідних дозволів, і розташовані по просп. Левка Лук’яненка та на вул. Захисників України.

Відповідно до прийнятого рішення власникам/користувачам тимчасових об’єктів строк для добровільного демонтажу та відновлення благоустрою становить 14 календарних днів з моменту прийняття такого рішення.

У разі невиконання вимог щодо добровільного демонтажу, відповідні роботи здійснить комунальне підприємство «Муніципальна варта». Демонтовані об’єкти будуть розміщені на майданчику тимчасового зберігання по вул. Володимира Дрозда, 1.

Нагадаємо, Правила благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова в новій редакції затверджені рішенням Чернігівської міської ради від 24.12.2019 року № 49/VII-2.

Правилами благоустрою визначене поняття тимчасових об’єктів, до яких відносяться металеві конструкції, обмежувачі руху та інші. Розділом 5 цих Правил встановлений перелік підстав, за яких розуміється незаконне розміщення вищезазначених об’єктів, умови та порядок їх демонтажу.

 

Пресслужба Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!