Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
6 жовтня 2023 р.

В. о. міського голови вручив медалі «За оборону Чернігова» 18 військовослужбовцям

+8
+5

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11

Шостого жовтня в Чернігівській міській раді відбулося вручення відзнак «За оборону Чернігова». Їх отримали 18 військовослужбовців, які боронили Чернігів під час активних бойових дій у лютому-березні 2022-го.

Вручав нагороди в. о. Чернігівського міського голови Олександр Ломако. У своїй промові він зауважив, що медалі «За оборону Чернігова» - це відзнака територіальної громади за внесок у оборону міста та країни від ворога, в те, що містяни зараз можуть жити та працювати в українському Чернігові. Події з перших днів широкої війни, а також героїчні подвиги наших воїнів назавжди залишаться у пам’яті кожного.

- Чернігів вистояв, завдяки великому подвигу військових, які взяли в руки зброю та за покликом серця пішли захищати своє місто, і при цьому розуміли, що вірогідність не повернутися – дуже висока. Це має залишитися в історії нашого міста та країни, тому що тоді ми захистили не тільки себе, а й серце країни – столицю нашої держави. У ті дні містяни об’єдналися для того, щоб допомагати військовим, один одному, волонтерам, комунальникам, медикам. Усі робили все, що могли, щоб місто вистояло. Але зрозуміло, що на першому місті – це подвиг військових, які на передовій гідно били ворога. Ми вами пишаємося. Ми – у боргу перед вами, перед тими, хто віддав своє життя, хто отримав травми та поранення, хто втратив рідних та близьких. Ми ніколи про це не забудемо. Я переконаний, що ця нагорода буде для вас найважливішою, тому що це медаль від громади міста, як вдячність за ваш подвиг у обороні рідного Чернігова, — звернувся до присутніх Олександр Ломако та побажав усім кар’єрного зростання та інших важливих нагород, а також повертатися додому живими та здоровими, і обов’язково з Перемогою.

 

Пресслужба Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!