3 жовтня 2023 р.

Фотовиставка, присвячена загиблим захисникам із Чернігова, оновлюватиметься регулярно

На Алеї Героїв відкрили експозицію перших 30 інформаційних стендів зі світлинами та короткою біографією загиблих чернігівських воїнів, які обороняли наше місто та країну від ворога. У листопаді її оновлять і надалі робитимуть це щомісяця.

Про це повідомив в.о. міського голови Олександр Ломако під час загальноміської наради третього жовтня.

— На Алеї Героїв зробили фотовиставку, присвячену загиблим захисникам Чернігова. Вона перетворила цю локацію, дійсно, на Алею Героїв.

Ми бачимо, що чернігівці приходять до неї, вшановують пам'ять наших Героїв. Виставку відвідують і рідні воїнів, які віддали своє життя задля того, щоб ми могли працювати та жити у місті під українським прапором.

Зрозуміло, що загиблих у цій війні, починаючи з 2014 року, значно більше, ніж 30. Тому, управління культури спільно з терцентром комплектування та соцпідтримки, складайте перелік і щомісяця працюйте над оновленням експозиції. Важливо вшанувати всіх.  Усі мають на це право і гідні цього, сказав Олександр Ломако.

Пресслужба Чернігівської міської ради