Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
4 жовтня 2023 р.

Дайджест від КП «Муніципальна варта»

+9
+6

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9
Фото № 10
Фото № 11
Фото № 12

Третього жовтня на загальноміській нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств в.о. начальника КП «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков доповів про виконання приписів щодо порушень правил благоустрою та виявлення нових зауважень на території міста Чернігова.

Серед них: приклади реагування на порушення, виявлені раніше. Зокрема, відновлені паркани та дитячі гойдалки, демонтаж металевих та бетонних конструкцій, відремонтовані лавочки біля під’їздів, вивезення сміття та відновлення вікон у під'їздах багатоповерхових житлових будинків.

В. о. керівника комунального підприємства продемонстрував і нововиявлені об'єкти, до яких є зауваження. Обслуговуючим підприємствам доручено, зокрема, прибрати з майданчиків пні дерев, ліквідувати протікання труб у підвалах багатоповерхівок, відновити вуличне освітлення, вікна у загальнодоступних місцях будинків, ліквідувати провалля на дорозі тощо.

В.о. міського голови Чернігова Олександр Ломако доручив оперативно усунути всі порушення, зокрема, ліквідувати протікання труб у підвалах багатоповерхових житлових будинків, оскільки незабаром стартує опалювальний сезон.

 

Пресслужба Чернігівської міської ради

 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!