Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
25 вересня 2023 р.

Житло для ВПО. Виконком погодив детальний план території другого мікрорайону житлового району «Масани»


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3

21 вересня на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради погоджено проєкт «Детальний план території другого мікрорайону житлового району «Масани»". Цьому рішенню передувало проведення громадських слухань.

Ці процедурні рішення врешті дозволять данській компанії «ROCKWOOL» розпочати будівництво житла в мікрорайоні Масани для осіб, які втратили власне, внаслідок активних бойових дій. Компанія планує профінансувати зведення будинку на кілька під'їздів із загальною кількістю квартир — 410, які потім безкоштовно передадуть постраждалим. 

   

   — У них свої процедури — прозорий процес, який повністю компанія «ROCKWOOL» проводить згідно європейських стандартів. У них є процедура на проєктування, потім на визначення забудовника, який буде виконувати роботи. Ми, зі своєї сторони, як місто, як міська влада, сприяємо цьому максимально. Раніше на сесії ухвалили рішення, яке було потрібно. Зараз на виконкомі ухвалюємо детальний план з винесенням на сесію. І далі, там, де від нас потрібні будуть процедурні рішення, ми все це будемо робити швидко, для того, щоб якомога швидше почалося саме будівництво. Мова йде про інвестиції у розмірі близько 17 млн євро,  —  повідомив в.о. міського голови Олександр Ломако. 

 

Нагадаємо, що ще наприкінці 2022-го року міський голова Владислав Атрошенко підписав лист про наміри з данськими партнерами «ROCKWOOL Ukraine», яка допомагає Чернігівській області в питаннях відновлення. Вони висловили намір будувати за свої кошти будинки, які будуть безкоштовно передані особам, житло яких пошкоджено чи знищено внаслідок військової агресії рф.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Пресслужба Чернігівської міської ради

 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!