Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
13 вересня 2023 р.

Чернігів придбає дрони для ЗСУ на суму 15 млн грн


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4

Сьогодні, 13 вересня 2023 року, відбулася 34 (позачергова) сесія Чернігівської міської ради VIIІ скликання. На засіданні були присутні 26 депутатів із 43, вони розглянули три десятки питань. 

Перед початком засідання присутні в сесійній залі традиційно вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих внаслідок російсько-української війни військових та цивільних, після чого перейшли до розгляду порядку денного. 

Чернігів купить дрони для військових  

Чернігівська міська рада затвердила у новій редакції Програму шефської допомоги військовим частинам ЗСУ, Нацгвардії, Державної спецслужби транспорту та Держприкордонслужби, які розташовані на території міста. Змінами передбачена можливість виділення додаткових 20 млн грн з бюджету Чернігова для підтримки військових. 

   

— Спрямуємо 5 млн грн на підтримку військових частин, а 15 млн на дрони, про що є домовленості з ОК «Північ». Ми відвідали з керівниками військових частин одне із виробництв дронів. Вони їх подивилися, оцінили і погодили. А ми профінансуємо перші 15 млн грн на їх придбання, прокоментував під час сесії зміни до Програми в.о. міського голови.

 

 

 

 

Олександр Ломако зазначив, що підтримка ЗСУ для міської влади серед пріоритетних задач, в тому числі, працюватимуть надалі і в напрямку придбання дронів.  Нагадаємо, що з бюджету міста на підсилення військових вже спрямовано до 160 млн грн. 

Продовжено дію Програм, які розроблені з метою підтримки постраждалих чернігівців

На засіданні сесії також затверджені рішення, якими продовжено дію Програми часткової компенсації видатків на відновлення пошкоджених вікон та Програми надання одноразової матеріальної допомоги власникам приватних житлових будинків. Обидві діятимуть протягом усього періоду воєнного стану і протягом трьох місяців після його припинення чи скасування. 

Детальніше про інші прийняті рішення, читайте в наступних матеріалах на сайті Чернігівської міської ради

Пресслужба Чернігівської міської ради 

Головне фото ілюстративне з мережі Інтернет

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!