12 вересня 2023 р.

Щодо старту нового проєкту «Power Up!»

Фонд Східна Європа разом із партнерами презентує свій новий проєкт «Power Up!». В його межах планується видати 10 грантів відібраним підприємствам Сумської, Харківської та Чернігівської області, що зазнали значних збитків від вторгнення рф, у відновленні виробничих потужностей та впровадження заходів, спрямованих на скорочення енергоспоживання.

Максимальний розмір гранту: до 1 000 000 грн для одного підприємства.

Гранти можуть бути використані винятково на впровадження енергоефективних заходів, спрямованих на зменшення енергоспоживання та викидів CO2 цими підприємствами.

Для участі у конкурсі організації-заявники мають заповнити та надіслати:

1. Аплікаційну форму
  2. Бюджет проєкту
  3. Опитувальник

Останній термін подання заявок: 20 вересня 2023 р. до 23:59 год.

Усі заявки необхідно надіслати на адресу [email protected] із зазначенням у темі листа: «Power Up! // Заявка на конкурс малих грантів».

Запитання щодо цього оголошення про конкурс необхідно надсилати Юлії Смаглюковій, фахівчині з програм Фонду Східна Європа, у письмовій формі на електронну адресу [email protected] до 20 вересня 2023 року.

Детально: https://eef.org.ua/competition/pidtrymuyemo-energonezalezhnist/