Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
11 вересня 2023 р.

Оголошення про скликання 34 (позачергової) сесії Чернігівської міської ради VIIІ скликання


Фото № 1

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 34 (позачергова) сесія Чернігівської міської ради VIIІ скликання відбудеться 13 вересня 2023 року о 10 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7). Відповідне розпорядження підписав секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако 8 вересня.

На розгляд сесії виносяться питання:

1. Про затвердження Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної спеціальної служби транспорту та Державної прикордонної служби України, які розташовані на території м. Чернігова, на 2023 рік, у новій редакції.

2. Про затвердження змін до Регламенту Чернігівської міської ради VІІІ скликання.

3. Про внесення змін до Програми часткової компенсації видатків мешканцям міста Чернігова, понесених на відновлення знищених та пошкоджених вікон у багатоквартирних житлових будинках внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

4. Про внесення змін до Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста Чернігова - власникам приватних житлових будинків, знищених та пошкоджених внаслідок російської військової агресії, на 2023 рік.

5. Про внесення змін до Програми забезпечення діяльності комунального підприємства «Міський Палац культури імені В’ячеслава Радченка» Чернігівської міської ради на 2022-2024 роки.

6. Про внесення змін до Програми розвитку туризму та промоції міста Чернігова на 2022–2026 роки.

7. Про затвердження змін та доповнень до Міської цільової програми з охорони та збереження пам`яток культурної спадщини м. Чернігова на 2022-2026 роки.

8. Про затвердження Статуту Комунального закладу позашкільної мистецької освіти «Чернігівська художня школа» у новій редакції.

9. Про включення майна до Переліку другого типу та надання згоди на передачу частини нежитлового приміщення за адресою: м. Черінгів, вул. Самоквасова, 8 в оренду.

10. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 30 червня 2022 року №18/VIII – 19 «Про місцеві податки та збори” зі змінами (№ 31/VIII – 9, № 33/VIII – 41)».

11. Про внесення змін та доповнень до рішення Чернігівської міської ради від 30 листопада 2022 року № 24/VIІI - 38 “Про бюджет Чернігівської міської територіальної громади на 2023 рік” зі змінами і доповненнями.

12. Про внесення змін до рішення міської ради від 30.03.2023 № 30/VIII11 «Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова».

13. Про включення майна до Переліку другого типу та надання згоди на передачу нежитлового приміщення за адресою: м. Чернігів, вул. Всіхсвятська, 16 в оренду.

14. Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади м. Чернігова об’єктів житлового фонду.

15. Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова затвердженої рішенням міської ради від 25.11.2021 № 13/VIII-12 зі змінами та доповненнями».

16. Про відстрочку сплати орендних платежів.

17. Про продовження терміну дії та внесення змін до Програми з інформаційного забезпечення населення телевізійним та інформаційним продуктом комунального підприємства «Телерадіоагентство «Новий Чернігів» Чернігівської міської ради на 2021 – 2023 роки».

18. Про включення майна до Переліку другого типу та надання згоди на передачу нежитлового приміщення за адресою: м. Чернігів, вул. Преображенська, 2 в оренду.

19. Про включення майна до Переліку другого типу та надання згоди на передачу майна в оренду.

20. Про надання згоди на безоплатну передачу медичного обладнання.

21. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.

22. Про внесення змін до рішень Чернігівської міської ради та договорів оренди земельних ділянок.

23. Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.

24. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам.

25. Про надання дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва, для будівництва індивідуальних гаражів, для городництва.

26. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для будівництва індивідуальних гаражів, для індивідуального садівництва, для городництва.

27. Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

28. Про депутатські запити.

29. Різне

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!