Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
8 вересня 2023 р.

Інформація для юридичних осіб щодо участі у Програмі з обміну ламп розжарювання на енергоощадні лампи


Фото № 1

Постановою Кабінету Міністрів України від 10 січня 2023 р. № 25 затверджено Порядок реалізації експериментального проекту щодо створення сприятливих умов для забезпечення ефективного споживання електричної енергії (далі — експериментальний проект). Цей Порядок визначає процедуру реалізації експериментального проекту.

Метою експериментального проекту є забезпечення заміни побутових ламп розжарювання на світлодіодні лампи для економії споживання електричної енергії та відповідного зменшення навантаження на енергетичну систему України, яка постраждала внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

Постановою від 11.08.2023 № 856 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 10 січня 2023 р. № 25» Кабінет Міністрів України оновив порядок реалізації експериментального проекту та розширив коло учасників програми з обміну ламп.

Тепер замінити лампи розжарювання на нові енергоощадні зможуть заклади соціального захисту, театри, музеї й бібліотеки, спорткомплекси, суб’єкти надання послуг з управління багатоквартирним будинком, ОСББ та інші.

 

Ці юридичні особи можуть обміняти:

- по 3 лампи на 10 кв. метрів приміщень закладів соцзахисту населення, читальних залів, книгосховищ та архівосховищ бібліотек і архівів, закладів культури, житлового фонду управителя багатоквартирного будинку, ОСББ;

- по 2 лампи на 10 кв. метрів для місць загального користування закладів соцзахисту населення, фізичної культури і спорту, управителя багатоквартирного будинку, ОСББ;

Для обміну ламп необхідно буде попередньо відправити запит на потребу отримання LED-ламп через портал Дія. Для цього потрібно:

  • авторизуватися на порталі Дія за допомогою КЕП юридичної особи;
  • перевірити інформацію щодо підприємства;
  • перейти у розділ — Послуги та вибрати Обмін лампочок і почати заповнення запиту на потребу;
  • вказати площу в калькуляторі, щоб побачити ліміт і в рамках ліміту вибрати кількість і типи ламп;
  • поставити відмітку про згоду здачі такої самої кількості ламп розжарювання;
  • вказати місцезнаходження організації;
  • перевірити та підтвердити дані, щодо сформованого запиту;
  • підписати запит на потребу КЕПом юридичної особи.

Після подання заявки, протягом тижня представники Укрпошти зв’яжуться за вказаним номером телефона та нададуть подальші інструкції для отримання енергоощадних ламп.

Контактна особа по питаннях участі у експериментальному проекті – Чікірісова Світлана Володимирівна (головний спеціаліст відділу екології управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради). Телефон для довідок: (0462)941-544.

Важливо!!!!

Юридична особа (отримувач енергоощадних ламп в рамках експериментального проекту) зобов’язана забезпечити  передачу ламп розжарювання  у   кількості, що дорівнює  кількості заявлених на отримання енергоощадних ламп.

Здавання ламп розжарювання здійснюється згідно з актом приймання-передачі за адресою: вул. Шевченка, 48 у приміщенні гаражів Чернігівської районної ради.

Контактна особа по питаннях приймання ламп розжарювання Манжула Ольга Михайлівна (в.о. начальника відділу економіки, агропромислового розвитку та захисту довкілля Чернігівської районної державної адміністрації). Телефон для довідок: (0462)676-665.

 

За повідомленням управління ЖКГ міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!