Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
24 серпня 2023 р.

Пошкоджені, внаслідок ракетного удару 19 серпня, дахи на будинках почнуть ремонтувати негайно


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3

Необхідність проведення невідкладних аварійних-відновлювальних робіт пошкоджених дахів погодили на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій сьогодні, 24 серпня. Після ракетного удару по центру міста, Чернігівському обласному музично-драматичному театру ім. Т. Шевченка, було проведено обстеження понад 50 пошкоджених будинків. На шести з них суттєві руйнування завдано дахам, там необхідно виконувати їх капітальний ремонт.  

Якщо йти за звичайною процедурою (обстеження, проєктування, експертиза), то тільки на це, орієнтовно, потрібно близько місяця, а зважаючи, що попереду осінь і сезон дощів, ремонтні роботи потрібно розпочинати негайно. Прийнято рішення піти за скороченою процедурою і протягом двох місяців виконати весь обсяг робіт. Який профінансують за кошти бюджету Чернігівської міської територіальної громади. 

   — Ми звернулися до Ради оборони області і я їм вдячний за швидке рішення, яке дозволить нам без процедур, які значно сповільнюють процес відновлення, провести ці роботи. Відповідно, ми зараз затверджуємо це рішення, а після виконавчий комітет погодить рішення про виділення коштів і управління ЖКГ ЧМР матиме змогу заключати договори і розпочинати роботи з відновлення цих шести дахів, — повідомив під час засідання комісії в.о. міського голови Олександр Ломако. 

 

 

 

Пресслужба Чернігівської міської ради

Головне фото Віктор Кошмал 

 

   

 

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!