21 серпня 2023 р.

єВідновлення: виконком погодив виплати ще для 29 власників пошкодженого житла

Ще 29 чернігівців отримають компенсацію за пошкоджені об’єкти нерухомого майна в рамках державної програми «єВідновлення» на загальну суму понад 2,8 млн грн.

Сьогодні, 21 серпня, виконавчий комітет Чернігівської міської ради затвердив рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України.

На засіданні комісії, яке відбулося 10 серпня, загалом прийняли 46 рішень, з них:

• 29 рішень про надання компенсації на загальну суму 2 844 471,82 грн;
  • 12 рішень про відмову (об’єкти повністю відновлено);
  • три рішення про зупинення (відсутня можливість провести обстеження, оскільки  заявники не виходять на зв’язок).
  • два рішення про поновлення (у зв’язку з оновленням функціоналу).

Відповідне рішення виконкому буде внесене комісією до Реєстру пошкодженого та знищеного майна протягом трьох робочих днів з дня його прийняття.

Засідання комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією рф проти України, проходять у міській раді щотижня. Всі результати засідань та інша корисна інформація публікуються на офіційному веб-сайті Чернігівської міської ради у розділі «єВідновлення».

Пресслужба Чернігівської міської ради