Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
15 серпня 2023 р.

Призначено начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради


Фото № 1
Фото № 2

Керівника цього структурного підрозділу Чернігівської міської ради було представлено сьогодні, 15 серпня, під час загальноміської щотижневої наради. Напередодні в.о. міського голови Олександр Ломако підписав розпорядження про призначення начальником новоствореного управління УНСЦЗН Олега Шамрука. 

— Ми вже певний час попрацювали під час стажування, абсолютно адекватний і розуміє вірений йому напрямок та його важливість в умовах воєнного стану. Задачі зрозумілі — служба цивільного захисту, план цивільного захисту на особливий період, який потрібно оновити, укриття — треба доопрацьовувати ці роботи, які там проведені, і регулярно проводити обстеження та роботу зі старшими будинків, керівниками закладів та підприємств різних форм власності, сказав під час представлення начальника УНСЦЗН ЧМР Олександр Ломако. 

Зазначимо, що до 15 серпня в структурі виконавчих органів Чернігівської міської ради працював одноіменний відділ, який, рішенням міської ради від 31 липня 2023 року "Про структуру виконавчих органів міської ради» (зі змінами) та затвердження Положення про управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради", було ліквідовано і створено управління.

Біграфічна довідка. 

  Шамрук Олег Павлович народився 28 березня 1982 року у селі Дягова Менського району Чернігівської області.

     Має дві вищі освіти:

   у 2003 році закінчив Національну академію Прикордонних військ України імені Богдана Хмельницького за напрямом підготовки "Інженер механік";

   у 2011 році – Державний вищий навчальний заклад "Університет менеджменту освіти" за спеціальністю «Психологія».

   У 2016 році здобув науковий ступінь кандидата психологічних наук. Має стаж служби понад 20 років: служив у внутрішніх військах МВС України та у Державній кримінально-виконавчій службі.

Пресслужба Чернігівської міської ради 

 

 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!