Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
10 серпня 2023 р.

Питання безпеки та організації дорожнього руху в Чернігові розглянула профільна міська комісія

+4

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7

Постійно-діюча комісія з питань безпеки та організації дорожнього руху в Чернігові на черговому засіданні 9 серпня розглянула загалом 29 пропозицій від юридичних і фізичних осіб. Більшість з них були погоджені. Деякі вдасться реалізувати або власним коштом чернігівців, або після завершення в Україні воєнного стану.

Так, члени комісії підтримали колективне звернення власників домоволодінь, що знаходяться на вул. Малиновського, стосовно встановлення пристрою примусового зниження швидкості біля будинків №18 та №20.

За словами, мешканки мікрорайону «Бобровиця», яка прийшла на засідання комісії, на цій ділянці дороги  інтенсивний рух транспорту, водії часто не дотримуються швидкісного режиму. Для того, щоб попередити травматизм серед людей, необхідно встановити такі засоби.

У результаті обговорення комісія рекомендувала підготувати відповідну проєктну документацію, яку мешканці цього мікрорайону готові розробити власним коштом, погодити її з поліцією, і вже потім реалізувати встановлення дорожнього пагорбу.

Ще одне колективне звернення надійшло від чернігівців стосовно облаштування зупинки громадського транспорту на вул. О. Молодчого, яке комісія теж підтримала.

ТОВ «Керуюча житлово-комунальна компанія «ПОЛІСЬКА» звернулася з пропозицією щодо встановлення дорожнього знаку 3.34 «Зупинку заборонено» на заїзді до прибудинкової території з проспекту Л. Лук’яненка, розташованого між будівлею по проспекту Л. Лук’яненка, 2а та житловим будинком №114а по вулиці Шевченка.

За словами представника мешканців цього житлового будинку, часто водії, які не є жильцями зазначеної багатоповерхівки, залишають свої автівки не на паркувальних місцях, яких поблизу достатньо, а, зокрема, біля виїзду/в’їзду до підземного паркінгу.

Оскільки це прибудинкова територія, розпоряджатися якою мають право як власники житлового будинку, так і власники комерційних приміщень, які розташовані на першому поверсі, члени комісії рекомендували власним коштом усіх власників будинку розробити схему дорожнього руху з відповідними знаками, погодити її з поліцією, і потім встановити необхідні знаки.

На засіданні обговорили й питання щодо встановлення дорожніх знаків 3.34 «Зупинку заборонено» та внесення змін до схеми організації дорожнього руху на ділянці вул. Івана Мазепи від перехрестя з вул. Ремісничою до перехрестя з проспектом Миру. На цій ділянці дороги, за словами членів комісії,  існує проблема для руху автотранспорту і, на жаль, трапляються ДТП. Тому необхідно передбачити додаткові місця для паркування.

Також на засіданні обговорили питання щодо зміни циклограми світлофорів на ділянці дороги по проспекту Миру від перехрестя з вул. Льотною до перехрестя з вул. Івана Мазепи та багато інших пропозицій.

Нагадаємо, до складу зазначеної комісії входять депутати Чернігівської міської ради, фахівці структурних підрозділів та комунальних підприємств міськради, а також представники правоохоронних органів. Питання порядку денного формуються, переважно, за пропозиціями юридичних і фізичних осіб, що надійшли у зверненнях до міської ради та її профільних структурних підрозділів.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!