4 серпня 2023 р.

Чернігівці, у яких пошкоджене житло, продовжують отримувати підтримку від міста

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради третього серпня погодив чергові виплати чернігівцям, у яких пошкоджене житло внаслідок російсько-української війни.

За рахунок коштів бюджету Чернігівської міської територіальної громади одноразову матеріальну допомогу отримають:

• 11 власників приватних житлових будинків на загальну суму 152 750 гривень;
  • 16 мешканців багатоповерхової забудови на загальну суму 150 тис. грн;
  • двоє громадян на загальну суму 29,721 тис. грн, як часткову компенсацію видатків на ремонт та відновлення вікон.

Нагадаємо, такі виплати здійснюються у рамках міських соціальних Програм, що направлені на підтримку мешканців міста, житло яких зруйноване чи пошкоджене внаслідок російської військової агресії проти України.

У поточному році матеріальну допомогу вже отримали:

• 352 власника приватних житлових будинків на загальну суму близько 4,373 млн грн;
  • 460 мешканців багатоповерхової забудови на загальну суму 6,98 млн грн.
  • 103 мешканця як часткову компенсацію видатків на ремонт та відновлення вікон, на загальну суму майже 1,261 млн грн.

Пресслужба Чернігівської міської ради