Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
3 серпня 2023 р.

На базі міської лікарні №3 розширять реабілітаційне відділення


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4

На останньому засіданні сесії Чернігівської міської ради, що відбулося 31 липня, було затверджено відразу кілька рішень, що вплинуть на розвиток напрямку послуг реабілітації для військових у нашому місті. 

Так, приміщення жіночої консультації № 1 що на вул. Пирогова, 1 (знаходиться в управлінні КНП "Пологовий будинок" ЧМР) передано в оренду для розміщення там реабілітаційних установ для ветеранів ГО "Ветеранська спільнота України "СЕРЦЕВІР", відповідно до їх звернення. 

Також депутати затвердили зміни до Програми розвитку, підтримки комунальних закладів охорони здоров’я та надання медичних послуг понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення міста Чернігова на 2022–2025 роки. Ними передбачена можливість профінансувати збільшення потужності відділення реабілітації на базі КНП "Чернігівська міська лікарня №3". Зокрема, зробити там ремонт, збільшить кількість ліжко-місць та придбати необхідне обладнання (система Rt-Step для поліпшення координації рухів і підвищення стійкості; реабілітаційні сходинки;  апарат для роботи із пацієнтами з ураженням головного мозку, спинномозкових нервів; апарат для тренування рівноваги пацієнтів з протезом, післяінсультних хворих тощо). 

У КНП "Чернігівська міська лікарня № 3"  з 2012 року функціонує загальнореабілітаційне відділення на 30 ліжок. Заклад укомплектований відповідними спеціалістами, що дозволяє надавати спеціалізовану медичну допомогу пацієнтам під час проходження циклу реабілітації. На базі закладу є можливість проведення повного обстеження пацієнтів за допомогою сучасного обладнання і апаратури. З 2014 року у відділенні проводилось лікування військовослужбовців, які отримали поранення під час несення служби в зоні АТО, у 2022 році проліковано 697 осіб, з них 78 військовослужбовців та 30 цивільних. Впродовж І півріччя 2023 року проліковано 447 осіб, із них 128 військовослужбовців.

Також в планах є підтримати в майбутньому аналогічні відділення у міських лікарнях №2 та №4. Крім того, попереду створення повноцінного реабілітаційного центру (попередньо, на території колишнього табору "Дружба").

Пресслужба Чернігівської міської ради

 

 

 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!