24 травня 2023 р.

З 1 по 30 червня — перекриття руху автотранспорту на проїзній частині вул. Маресьєва

У Чернігові з першого по 30 червня перекривається рух автотранспорту на проїзній частині вул. Маресьєва, на ділянці від перехрестя з вулицею Максима Березовського до перехрестя з внутрішньоквартальним виїздом на проспект Михайла Грушевського.

Відповідний дозвіл наданий акціонерному товариству «Облтеплокомуненерго» на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 23 травня.

Це необхідно для запобігання виникнення аварійних ситуацій та забезпечення якісного виконання ремонтних робіт на підземній тепловій мережі від котельні по просп. Михайла Грушевського, 172 до ЦТП по вул. Максима Березовського, 1а на ділянці від ТК-39 до ТК-1а, що перетинає проїзну частину вулиці Маресьєва.

На зазначеній ділянці дороги на період виконання ремонтних робіт будуть встановлені дорожні знаки згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою в управлінні патрульної поліції в Чернігівській області. Також забезпечуватиметься нагляд за організацією руху транспорту на зазначеній території.

Пресслужба Чернігівської міської ради