Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
5 травня 2023 р.

Чернігівська міська рада схвалила рішення, які важливі для підтримки бізнесу


Фото № 1
Фото № 2

Другого травня на позачерговій 31-й сесії Чернігівської міської ради VIII скликання з-поміж низки питань було розглянуто і затверджено два рішення, які спрямовані на підтримку бізнесу, а, отже, мають суттєве значення для життєдіяльності міста. Це рішення "Про внесення змін до рішення міської ради від 30.06.2022 №18/VIII-19 "Про місцеві податки та збори" та "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Чернігова". 

В.о. міського голови Олександр Ломако 4 травня під час загальноміської наради пояснив важливість прийнятих рішень. Так, рішенням "Про місцеві податки та збори" продовжується строк дії до 31 грудня 2024 пільгових умов сплати відсоткової ставки за земельні ділянки на яких об’єкти нерухомості зазнали пошкоджень.

А рішення про "Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Черніговадає суттєве зменшення плати за земельні платежі, що також зменшує фінансове навантаження на суб’єкти господарювання. 

—  Це підтримка бізнесу з боку міста. Так, бюджет втратить від цього, але бізнес ці кошти зможе акумулювати та спрямувати на відновлення та розвиток своїх підприємств. Вони наші герої, що продовжують працювати, дають робочі місця і сплачують податки. Дякую депутатам міськради, які ці проєкти підтримали, зазначає Олександр Ломако. 

Пресслужба Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!