5 травня 2023 р.

Допомогу при народженні дитини від міста отримають ще 77 чернігівок

Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримають 77 мешканок, які зареєстровані й наразі перебувають у Чернігові. Загальна сума виплат 730 тисяч гривень. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 4 травня погодив черговий список таких сімей з немовлятами.

Нагадуємо, що кожна родина чернігівців при народженні дитини може отримати підтримку від міста. Виплати здійснюються в рамках Програми підтримки народжуваності, яка направлена на покращення демографічної ситуації в місті.

Тож, цього місяця такі виплати з бюджету Чернігівської міської територіальної громади отримають:

• 32 сім’ї по 5 тис. грн на першу дитину на загальну суму 160 тис. грн;
  • 33 сім’ї по 10 тис. грн на другу дитину на загальну суму 330 тис. грн;
  • 9 сімей по 20 тис. грн на третю дитину на загальну суму 180 тис. грн;
  • 2 сім’ї, в якій народилася четверта дитина на загальну суму 40 тис. грн.
  • 1 сім’я, в якій народилася двійня на загальну суму 20 тис. грн.

Повний комплект документів, який розглядається комісією з попереднього вивчення питання надання допомоги при народженні, подається до відділу звернень громадян Чернігівської міської ради не пізніше, ніж через 12 місяців після народження дитини.

Пресслужба Чернігівської міської ради