Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
5 травня 2023 р.

Збільшено кількість дитсадків, де будуть сформовані групи раннього віку


Фото № 1
Фото № 2

До кінця травня ще у 12 чернігівських дитячих садках будуть сформовані групи для дітей раннього віку (два-три роки).  Про це йшлося під час загальноміської наради 4 травня. 

Станом на зараз ці групи функціонують у восьми ДНЗ, а загальна їх кількість — десять: №№ 39, 43 дві групи, 52, 54, 58, 64, 65, 70 дві групи.

— Якщо спочатку управління освіти розглядало тільки ті садки, де вхід в укриття зсередини будівлі, то за моїм дорученням, яке я сформував за проханням батьків, будемо відкривати і в садках з укриттями із зовнішнім входом,  відстань до якого до десяти метрів, зазначає в.о. міського голови Олександр Ломако. 

Сьогодні, 5 травня, відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка підтримала рішення про формування додаткових груп раннього віку ще у 12 закладах дошкільної освіти Чернігова, що мають найпростіші укриття. 

Вже з наступного понеділка, 8 травня, ці групи запрацюють у шести садках: №№ 2, 14, 37, 71, 73, 75.  Ще у шести ДНЗ  (№ 10, 22, 62, 74, 76, 77) вони будуть сформовані до кінця цього місяця.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Головне фото ілюстративне з мережі Інтернет

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!