Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
5 травня 2023 р.

До 1 червня приймаються заяви для отримання часткової компенсації на відновлення вікон та матеріальної допомоги власникам приватних будинків


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3

У Чернігові продовжують здійснюватися виплати в межах міських соціальних програм, направлених на підтримку мешканців міста, житло яких пошкоджене внаслідок російської військової агресії. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 4 травня погодив чергові виплати чернігівцям.

  1. Часткову компенсацію видатків, понесених на відновлення знищених та пошкоджених вікон у багатоквартирних житлових будинках, отримають ще шість громадян на загальну суму 76,7 тис. грн. В поточному році її вже отримали 73 мешканця міста на загальну суму 897,9 тис. грн, у 2022 році 647 чернігівців на загальну суму 8,1 млн грн.
  2. Одноразову матеріальну допомогу мешканцям–власникам знищених та пошкоджених приватних житлових будинків погодили для 23 осіб на загальну суму 280,24 тис. грн. У поточному році таку допомогу вже отримали 222 чернігівця на загальну суму 2,781 млн грн, у 2022 році 1596 власників приватних житлових будинків на загальну суму 26,5 млн гривень.
  3. Одноразова матеріальна допомога мешканцям багатоповерхової забудови, житло яких було зруйноване чи пошкоджене, буде надана для 82 чернігівців на загальну суму 875 тис. грн. У поточному році таку допомогу від міста вже отримали 233 мешканця на загальну суму 4,66 млн грн.

Директорка департаменту соціальної політики міської ради Ірина Марчук нагадала, що прийом документів на надання часткової компенсації видатків на відновлення вікон та матеріальної допомоги власникам приватних житлових будинків, за відповідними міськими Програмами, здійснюється до 1 червня цього року.

Пресслужба Чернігівської міської ради

 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!