8 травня 2023 р.

За свій внесок у відбудову Чернігова 10 232 мешканців та мешканок отримали матеріальну допомогу з міського бюджету

За особистий внесок у відновлення Чернігова від наслідків російської військової агресії одноразову матеріальну допомогу-винагороду отримають ще 29 мешканців міста на загальну суму 87 тис. грн.

Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 4 травня.

У поточному році таку одноразову матеріальну допомогу вже отримали 10 203 чернігівця на загальну суму 30,609 млн грн.

Виплати з бюджету Чернігівської міської територіальної громади здійснюються відповідно до рішення міської ради від 30 березня 2023 року № 30/VIII-2, яким затверджена Програма надання одноразової матеріальної допомоги – винагороди мешканцям міста Чернігова за особистий внесок у відновлення міста–героя від наслідків російської військової агресії на 2023 рік. Передбачений обсяг фінансових ресурсів для реалізації Програми – 43 млн грн.

Пресслужба Чернігівської міської ради