27 вересня 2022 р.

Чернігівці продовжують ремонтувати розбиті вікна і отримувати фінансову компенсацію з міського бюджету

У Чернігові продовжують надавати часткову компенсацію видатків мешканцям міста на ремонт та відновлення пошкоджених вікон. Наразі такі виплати з бюджету Чернігівської міської територіальної громади вже отримали 147 чернігівців на загальну суму понад 1,940 млн грн.

На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 27 вересня затвердили розміри такої часткової компенсації ще 116 громадянам на загальну суму понад 1,617 млн грн.

Нагадаємо, що компенсація проводиться із розрахунку 3 тис. грн за один квадратний метр загальної площі вікон, максимальна сума на одне помешкання — 40 тис. грн. На реалізацію цієї міської Програми передбачено загалом 75 млн грн.

За відновлення вікон на балконах та лоджіях компенсація не проводиться.

Наразі до відділу звернень громадян вже подано 415 відповідних заяв. Детальніше про умови участі у цій Програмі - тут

Головне фото - Джим Хайбрук