11 квітня 2023 р.

Більше 16 млн грн вже спрямовано на виплати для понад п'яти тисяч чернігівців за їх внесок у відбудову Чернігова

Одноразову матеріальну допомогу–винагороду за особистий внесок у відновлення міста–героя від наслідків російської військової агресії буде надано ще 3 321 мешканцю та мешканці міста Чернігова. Загальна сума виплати 9,963 млн грн.

З них:

• заклади дошкільної освіти 957 осіб на суму 2,871 млн грн;
  • заклади освіти 995 осіб на суму 2,985 млн грн;
  • комунальні підприємства міської ради 504 особи на суму 1,512 млн грн;
  • установи та заклади міської ради 865 осіб на суму 2,595 млн грн.

Відповідне рішення прийняте на позачерговому засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 11 квітня.

Раніше виконком міськради погодив виплати такої одноразової матеріальної допомоги від міста вже 2 105 чернігівцям на загальну суму 6,315 млн грн.

Загалом вже більше п’яти тисяч чернігівців отримали таку допомогу. Ще десь до 10 тисяч ми очікуємо отримати відповідних заяв. Програма, прийнята міською радою, працює. Дякую усім мешканцям міста, які допомагали місту і зараз допомагають повернутися до нормального життя, на скільки це можливо під час війни. Це наші герої тилу, тому наш обов’язок це рішення підтримувати, сказав під час засідання в.о. Чернігівського міського голови Олександр Ломако.

Пресслужба Чернігівської міської ради