6 квітня 2023 р.

Уже більше двох тисяч чернігівців отримають допомогу з міського бюджету на загальну суму 6,3 млн грн

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 6 квітня, погодив черговий перелік чернігівців, кому буде надана одноразова матеріальна допомога–винагорода за особистий внесок у відновлення міста–героя від наслідків російської військової агресії.

Цього разу винагороду від міста отримає 1951 мешканець Чернігова, серед яких, переважно, працівники закладів освіти міста. Загальна сума виплат 5,853 млн грн.

В.о. міського голови Олександр Ломако закликав відповідальних працівників на інших комунальних підприємствах, наприклад, "Водоканал", ЖЕКи, закладів охорони здоров'я пришвидшити темпи подачі необхідного пакету документів, аби їх співробітники в найкоротші терміни отримали цю допомогу з міського бюджету.

Нагадаємо, що відповідні виплати у розмірі трьох тисяч гривень, здійснюються у рамках реалізації міської Програми, затвердженої рішенням Чернігівської міської ради від 30 березня 2023 року № 30/VIII-2. Передбачений обсяг фінансових ресурсів, для реалізації Програми 43 млн грн.

У поточному році таку одноразову матеріальну допомогу вже отримали 154 чернігівця на загальну суму 462 тис. грн.

Всього її мають виплатити близько 16 тисяч містянам.

Пресслужба Чернігівської міської ради