5 квітня 2023 р.

Реалізація соціальних міських Програм: допомогу отримають чернігівці, житло яких пошкоджене через обстріли

У рамках реалізації низки соціальних міських Програм чернігівцям будуть здійснені виплати з бюджету Чернігівської міської територіальної громади. Відповідні рішення прийняті 4 квітня на позачерговому засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради.

Одноразова матеріальна допомога мешканцям Чернігова – власникам приватних будинків

29 власників приватних житлових будинків, знищених та пошкоджених внаслідок російської військової агресії, отримають матеріальну допомогу з бюджету міста на загальну суму 380,5 тис. грн.

У 2023 році такі виплати вже отримали 154 мешканця Чернігова на загальну суму понад 2,022 млн грн. Минулого року 1596 власників приватних житлових будинків на загальну суму 26,5 млн гривень.

Одноразова матеріальна допомога мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова

Підтримку від міста отримає 52 мешканця багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких було зруйноване (пошкоджене) внаслідок російської військової агресії та не підлягає відновленню, або де здійснювалися аварійно-відновлювальні роботи. Загальна сума 1,040 млн грн.

Такі виплати здійснюватимуться вдруге, наразі її вже отримали 157 чернігівців на загальну суму 3,140 млн грн. Передбачений обсяг фінансових ресурсів для реалізації цієї Програми 20 млн грн.

Часткова компенсація видатків мешканцям  Чернігова на ремонт та відновлення вікон

П’ятьом громадянам Чернігова погоджена часткова компенсація видатків, понесених на відновлення знищених та пошкоджених вікон у багатоквартирних житлових будинках внаслідок російської військової агресії. Загальна сума понад 47 тис. грн.

У 2023 році таку часткову компенсацію вже отримали 49 мешканців на загальну суму 610,175 тис. грн. Передбачений обсяг фінансових ресурсів для реалізації Програми у цьому році 2 млн грн.

За минулий рік часткову компенсацію отримали 647 мешканців міста Чернігова на загальну суму 8,1 млн грн.

Пресслужба Чернігівської міської ради