5 квітня 2023 р.

Погоджені чергові виплати одноразової матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив чергові виплати одноразової матеріальної допомоги членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України і виплати разової компенсації за виготовлення та встановлення надмогильного пам'ятника. Відповідне рішення прийняте 4 квітня на позачерговому засіданні.

Таку матеріальну допомогу з бюджету Чернігівської міської територіальної громади буде надано 24 особам, як членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплати понад 1,429 млн грн.

У поточному році її вже отримали 90 осіб на загальну суму майже 5,589 млн грн. Разову компенсацію за виготовлення та встановлення надмогильного пам'ятника отримали 3 особи на загальну суму 60 тис. грн.

Пресслужба Чернігівської міської ради