29 березня 2023 р.

У Чернігові 31 березня завершується опалювальний сезон

У Чернігові з 31 березня завершується опалювальний сезон 2022-2023 років. Відповідне розпорядження підписав в.о. Чернігівського міського голови Олександр Ломако сьогодні, 29 березня.

Керівникам: АТ «Облтеплокомуненерго», КЕП «Чернігівська теплоелектроцентраль» ТОВ фірми «ТехНова», ПП «Спеціальна енергетична компанія», КП «Теплокомуненерго» Чернігівської міської ради, підприємствам і організаціям міста, що мають на балансі відомчі котельні, доручено припинити постачання теплової енергії о 24:00 год. 31 березня 2023 року, за умови дотримання підвищення середньодобової температури повітря вище +8°C протягом трьох днів.

Після закінчення опалювального сезону розпочнеться ремонт технічного обладнання та теплових мереж, з метою підготовки їх до наступного осінньо-зимового періоду 2023-2024 років.

Пресслужба Чернігівської міської ради