Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
18 березня 2023 р.

В.о. Чернігівського міського голови Олександр Ломако про ситуацію з блокуванням роботи волонтерського центру в Одесі


Фото № 1

Волонтерів "Гончаренко центр Одеса", які від початку повномасштабного вторгнення рф допомагають ЗСУ та переселенцям, не пускають до приміщення, яке вони офіційно орендують, та блокують їх роботу. Про ситуацію, яка склалася в Одесі, висловив свою думку в.о. Чернігівського міського голови Олександр Ломако.

- Блокування роботи «Гончаренко центр» в Одесі. Я - вражений.

Аналогічний центр працює у Чернігові. Його двері не зачинялися під час часткової блокади міста рік тому. Центр з освітнього став волонтерським - місцем підтримки ЗСУ та населення міста. Власне, як і в Одесі.

Війна триває. Здається, хтось почав про це забувати. Сьогодні важливо зберігати єдність. Єдність влади, волонтерів, народу. Ми всі працюємо на одну мету. Я не знаю, хто приймав рішення виселити «Гончаренко центр» в Одесі, але точно впевнений - це велика помилка, яку треба виправити, зупинивши ці безглузді дії.

Не час для дрібних політичних ігрищ. Мета зараз одна. І прапор один. Синьо-жовтий прапор України. Тільки з ним ми переможемо!, – говорить Олександр Ломако.

Зазначимо, що у нашому місті працює аналогічний центр за адресою вул. Шевченка, 9 і його діяльність зосереджена також на допомозі цивільним та військовим від першого дня широкомасштабної війни.

 

Пресслужба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!